Martin Doubek vystaví auto, když nezíská titul

Úspěšný automobilový závodník Martin Doubek první zářijový den vyhrál další závod EuroNASCAR v Mostě.

Upevnil si tím vedení v průběžném pořadí kategorie 2 a za volantem Fordu Mustang míří ke druhému celkovému vítězství v kariéře. Poslední závody se uskuteční v Oscherslebenu (21. a 22. září) a Zolderu (12. a 13. října.).

Jezdec nizozemského týmu Hendriks Motorsport, startující především s podporou společnosti Orion, má vřelý vztah k výstavě RACING EXPO. Zúčastnil se jí již v roce 2017 a na přehlídku nejatraktivnějších závodních vozů se rád vracel. Také v letošním roce potvrdil, že má datum výstavy PRAGUE CAR FESTIVAL pečlivě zapsané v diáři. Má to však jeden háček.

Pokud Martin Doubek udrží vedení v seriálu a získá titul, musí dát pochopitelně přednost slavnostnímu vyhlášení výsledků, které se uskuteční v USA. Má tedy před sebou velké dilema: titul nebo výstava? Jeho Ford Mustang v úpravě pro závody NASCAR by byl samozřejmě ozdobou festivalu. Přesto i pořadatelé mají jasno. Drží Martinovi palce, aby získal druhý titul v NASCAR Wheelen Euro Series a rozšířil sbírku trofejí. I za cenu toho, že bude na výstavě PRAGUE CAR FESTIVAL chybět…