CZ/EN

Výstava a sraz supersportů je jedním z nejatraktivnějších bodů programu v tomto roce.

Na vnitřní i venkovní výstavní ploše se představí desítky unikátních automobilů a akce patří svým rozsahem mezi největší v ČR.

 

Prodáváte supersporty nebo patříte mezi jejich majitele a chcete se akce zúčastnit? Pro podmínky vystavování nás kontaktujte a společně pro vás najdeme ideální řešení.

 

Základní fakta o akci:

 

1. Výstava supersportů v hale č. 3 se koná ve dnech 1.-2. září, tedy po oba dny akce Escape6 Prague Car Festival. Jejími účastníky jsou jednotlivé značky automobilů a firmy z oblasti prodeje, servisu a provozování supersportů. Podmínky pro objednání výstavní plochy najdete zde.

 

2. Sraz supersportů na venkovní ploše se koná pouze v sobotu 1. září. Majitelé supersportů, kteří se chtějí srazu zúčastnit, dostanou místo pro svůj vůz zcela zdarma. Registrujte se vyplněním jednoduchého formuláře. My se s vámi následně spojíme a zašleme bližší informace k vaší účasti. Kapacita venkovní plochy je 50 míst. Uzávěrka přihlášek je 31. července. Účastníci srazu na venkovní ploše i v hale č. 6 si musejí pro vstup do výstavních hal, kde probíhá akce Escape6 Prague Car Festival, zakoupit vstupenku.

 

3. Adresu výstaviště a otevírací hodiny akce najdete zde.

 

4. Každý návštěvník výstavy Escape6 Prague Car Festival se s platnou vstupenkou dostane na všechna místa akce, tedy i na Czech Supercar Meet.

Czech Supercar Meet

24 300

NÁVŠTĚVNÍKŮ

687

AUTOMOBILŮ

26 000 m2

PLOCHY

CHCETE VYSTAVOVAT

na ESCAPE6 prague car festival 2018?

VÍCE INFORMACÍ

Potřebujete více informací o výstavě? Kontaktujte nás a my se vám ozveme zpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.