Řekli o nás...

Akce byla vydařená, uvnitř vystavený Jaguar se prodal hned v sobotu dopoledne :-)

 

 

 

 

 

 

Michal Kruliš, AAA Auto Praha

 

Děkujeme pořadatelům Prague Car Festivalu za možnost prezentovat současné možnosti elektromobility a to včetně testovacích jízd pro návštěvníky. Naše expozice představila širokou paletu elektromobilů osobních, komunálních, ale také dětské motorky.

 

 

Kateřina Sirotková, APEL

 

Na Prague Car Festivalu jsme byli poprvé a velmi nás překvapil zájem návštěvníků o naše detailery a příslušenství pro suché mytí aut. Myslím, že i v tak velké konkurenci jsme se neztratili a ukázali V čem je naše firma nejlepší tedy poměr cena/ výkon. Díky a příští rok na shledanou.

 

Martin Štainer, Eco Clean & Shine

 

Letošní ročník Prague Car Festivalu byl pro naší firmu premiérou, a když ho zpětně s kolegy hodnotíme, tak rádi konstatujeme, že byl pro nás velkým přínosem a splnil naše očekávání. Chtěl bych poděkovat všem, kteří přišli navštívit naši expozici a těšíme se na viděnou na příštím ročníku Prague Car Festivalu.

 

Marek Liška, iWash

Jsem pravidelným účastníkem Prague Car Festivalu a musím přiznat stoupající úroveň. Ročník 2016 byl velmi úspěšný, překvapil mě velký zájem návštěvníků o naše produkty, zejména o opravy a renovace alu kol. Tímto bych rád poděkoval organizátorům výstavy a zároveň si rezervoval místo pro další ročník.

 

Martin Macků, Mmtuning auto

Letošní výstava Prague Car Festival 2016 byla na vyspělé úrovni a to především díky kvalitním exponátům, které jsme mohli vidět v hlavní sekci. Vhodná byla i kombinace prezentace nových modelů výrobců automobilů společně s trendovými technologiemi.

 

 

 

Lukáš Bělín, Motul

24 300

NÁVŠTĚVNÍKŮ

687

AUTOMOBILŮ

26 000 m2

PLOCHY

Potřebujete více informací o výstavě? Kontaktujte nás a my se vám ozveme zpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.