Zvolte si svou Miss Escape6 Prague Car Festival 2018

CO TAKÉ UVIDÍTE...

Finalistky Miss Léta 2018 budou opět ozdobou festivalu. Slečny budou pózovat u luxusních automobilů a budou zajišťovat program na hlavní stage. Nebudou chybět módní přehlídky, rozhovory finalistek s moderátorem ani taneční vystoupení. Návštěvníci se také mohou těšit na zlatou fotostěnu Miss Léta, u které se mohou fotit nejen s finalistkami po celou dobu Escape6 Prague Car Festivalu. V průběhu festivalu se uskuteční soutěž krásy Miss Escape6 Prague Car Festival 2018. Návštěvníci mohou v sobotu i v neděli hlasovat pro svoji favoritku prostřednictvím hlasovacích lístků, které vhodí do urny. V neděli 2. září ve 14:30h proběhne uzávěrka hlasování a následně budou všechny hlasy sečteny. V 15:30h budou vyhlášeny tři vítězky, kterým budou předány korunky a šerpy a získají titul Miss Escape6 Prague Car Festival. Od partnerských značek Miss Léta a celé organizace Escape6 Prague Car Festival na vítězky čekají hodnotné ceny.

 

Finalistky Miss Léta na automobilové výstavě nepřehlédnete. Budou oblečené do outfitů Bílé armády. O celé soutěži Miss Léta se dozvíte na www.missleta.cz

 

Vyhlášení vítězek soutěže Miss Léta 2018 proběhne ve středu 12. září v klubu Duplex na Václavském náměstí. Na finalistky čeká i luxusní večeře v restauraci Como v hotelu Jalta.

 

Finalistky Miss Léta a jejich soutěžní čísla:

1. Tereza Kopečková

2. Kateřina Lišková

3. Michaela Pangrácová

4. Nela Babirádová

5. Dominika Vinšová

6. Ivana Khymchuk

7. Denisa Štulíková

8. Radka Erbanová

9. Daniela Bauer

10. Anna Škodová

11. Nina Sattlerová

12. Anežka Šeinerová

 

TVÁŘ CZECH SUPER CAR MEET 2018

 

V rámci sobotní akce Czech Super Car Meet bude odbornou porotou vyhlášena jedna dívka z finalistek Miss Léta 2018. Odborná porota bude složena celkem z 6 osob (vystavovatelé a organizátoři Escape6 Prague Car Festival 2018.

 

Pravidla soutěže:

-          Promenáda v plavkách

-          Představení finalistek v bílých outfitech Bílé armády

-          Vyhlášení proběhne v sobotu 1. září v 16:30h

-          Hodnocení: postava, úsměv, komunikace s diváky

 

Vítězka získává zážitkovou jízdu v jednom z vozů zajištěných od Advantage Cars.

 

Více informací naleznete na v sekci Program nebo na www.instagram.com/miss_leta_cz

 

Obecně o soutěži Miss Léta

Miss Léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu velkých letních párty spojených s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze. Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro soutěž klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry. Misí Miss léta je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média. Výtěžek soutěže Miss Léta je ze 100 % převeden na Nadační fond IT People, který soutěž pořádá.

Teprve 6 let trvající soutěž Miss Léta byla již v roce 2016 médii vyhlášena jako jedna z TOP3 soutěží krásy v České republice a od roku 2017 soutěžím krásy dominuje, kdy sledovanost přímých přenosů na sociálních sítích jednotlivých semifinálových kol přesahovala 100.000 sledujících.