VSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

SPOLEČNOST BSR ČESKÁ REPUBLIKA

A SLOVENSKO SE STALA GENERÁLNÍM PARTNEREM

Šestý ročník výstavy láká nové vystavovatele i strategické partnery. Po společnosti Escape6, která se stala titulárním partnerem a je tak uváděna v oficiálním názvu a logu akce, došlo na další významný krok. Je jím nastartování spolupráce se společností BSR Česká republika a Slovensko, která se stala generálním partnerem Escape6 Prague Car Festival. Pro návštěvníky to znamená nejen velmi kvalitní expozici evropského formátu, ale také zajímavé ceny v mnoha soutěžích a tombole.

 

23. ledna

SPOLEČNOST 2DIN.CZ LETOS

POPRVÉ MEZI VYSTAVOVATELI

Společnost 2din.cz se letos poprvé zúčastní Escape6 Prague Car Festival, a to hned na ploše 50 m. Zabývá se prodejem a instalací autohifi, autorádií a odhlučnění vozů. Zastupuje americkou společnost Adam's Polishes, která je v USA velmi populární díky své kvalitě.

 

17. února

CZ/EN

AKTUALITY 2017

CO TAKÉ UVIDÍTE...

STAŇTE SE ZÁVODNÍKEM

Máte rádi okruhové závody a chcete se svézt? Tuto možnost nabízí např. Radical Team, který se také prezentuje na letošním ročníku Escape6 Prague Car Festival.

 

31. srpna

PRVNÍ JEDNODÍLNÝ KARBONOVÝ DISK OD SPOLEČNOSTI

RONAL GROUP

Společnost RONAL GROUP je dobře známa svým zaměřením na inovace. Proto není divu, že společně s australskou společností Carbon Revolution uvedli na evropský aftermarketový trh první jednodílný karbonový disk. A stejně tak není divu, že ho uvidíte právě na Escape6 Prague Car Festival 2017.

 

 

27. srpna

ROLLS-ROYCE SE ŠESTI KOLY

Pokud si myslíte, že 4 kola jsou pro auto málo, přijďte s epodívat na šestikolový Rolls-Royce Silver Wraith, který se představí na expozici Rolls-Royce Clubu.

Vůz má tři nápravy, dva zavazadlové prostory a na délku přes 9 metrů.

 

24. srpna

NAVŠTÍVÍ NÁS MÍŠA SACHROVÁ

Michaela Sacherová reprezentuje Českou republiku v driftu na Drift Queen Of Europe, vídat ji ale můžete i na českých tratích. Toyota Soarer třetí generace je v našich končinách velice netradiční závodní náčiní, v zahraničí se však jedná o odzkoušenou techniku. Po celý víkend si budete moci prohlédnout tento unikátní speciál, navíc v neděli od 10:30 se můžete těšit na rozhovor s Míšou, po kterém bude následovat krátká autogramiáda. Nenechte si ujít tohle auto s „kočkou“ za volantem.

 

23. srpna

PROFESIONÁLNÍ DETAILING OD CHEMICAL GUYS

Profesionální detailing pod dohledem zkušených lektorů uvidíte na expozici Chemical Guys. Zjistíte jednoduchý postup jak správně postupovat při mytí, čištění nebo voskování laku bez poškození a s perfektním výsledkem na jakémkoliv automobilu!

Navíc po celou dobu můžete soutěžit o orbitální leštičku pro profesionální leštění autolaků, jejíž výherce bude vyhlášen v neděli 3. 9. v 15 hodin.

Součástí expozice je také Cars & Coffee zóna, kde si můžete odpočinout při skvělé kávě od City Brick Coffee.

 

Sobota 2. 9. 2017

11:00 Jednoduchý detailing vašeho vozu v 5 krocích

12:30 TORQ ukázka leštění autolaků

15:00 Jednoduchý detailing vašeho vozu v 5 krocích

17:00 TORQ ukázka leštění autolaků

POWERTEC

S rostoucím významem naší akce stoupá také zájem zahraničních partnerů. Na Escape6 Prague Car Festival uvidíte letos také společnost Powertec z Velké Británie.

 

8. srpna

Neděle 3. 9. 2017

12:00 Jednoduchý detailing vašeho vozu v 5 krocích

13:30 TORQ ukázka leštění autolaků

15:00 Vyhlášení soutěže o orbitální leštičku TORQ-X 8mm

 

 

22. srpna

autogramiáda

s václavem pechem

V sobotu 2. září se koná od 11 hodin na expozici společnosti Pirelli autogramiáda s legendou v podobě soutěžního jezdce Václava Pecha. Neváhejte a přijďte si popovídat o úžasném světě rally.

 

21. srpna

 

PIRELLI V PLNÉ KRÁSE

Expozice PIRELLI nabídne automobil SUV Ford Edge na pneumatikách Pirelli, závodní vůz Ford Fiesta R5 závodního jezdce Václava Pecha a v neposlední řadě nové pneumatiky Pirelli pro supersporty s barevným označením na boku pneumatiky.

 

 

10. srpna

Ani letos nebude chybět expozice společnosti Motorsport, spol. s r.o., tentokrát však na mnohem větší ploše a nově v tandemu SONAX a PIRELLI. Lákadlem stánku SONAX budou tentokrát praktické ukázky aplikace letošní novinky - špičkového výrobku SONAX PROFILINE CERAMIC COATING CC36.

 

9. srpna

SEDADLA RECARO PREMIÉROVĚ

NA ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL

RECARO - německá značka špičkových sedadel poprvé na Escape6 Prague Car Festival. Perfektní vzhled, bezpečnost a špičková kvalita. Přijďte poznat RECARO pro děti i dospělé - dětské autosedačky, tuning, ergo i motorsport.

 

2. srpna

CHCETE VIDĚT ŘEŠENÍ ODHLUČNĚNÍ

AUTOMOBILŮ NA VLASTNÍ OČI?

Společnost TORI wholesaler vám na Escape6 Prague Car Festival celý proces detailně představí v praxi. Nabízí nejen odhlučnění pro vozidla, ale také kompletní kvalitní ozvučnění automobilů, autorádia, americkou autokosmetiku Adams Polishes a další. Více najdete na www.2din.cz.

 

1. srpna

Rmotor.cz

RMOTOR.CZ vám pomůže při výběru, prodeji a koupi nového nebo ojetého motorového vozidla. Kromě fotografií je zde možné vkládat i videa.

 

29. července

soutěž o vstupenky

Rádi bychom tímto vyhlásili, že výhercemi vstupenky na letošní PragueCarFestival se stávají: Ondřej Fejér, Tomáš Novotný, Marťa Stejskalová, Radim Schneider a Stanislav Batko. GRATULUJEME :-)

Ostatním děkujeme za účast a již brzy se můžete těšit na další soutěž o vstupenky.

 

28. července

ladíte svůj ford mustang?

Společnost UNITESTA, vystupující pod obchodním názvem MUSTANG EVOLUTION, provádí na profesionální úrovni úpravy a přestavby ikonického Fordu Mustang. Na jedinečné zkušebně Axle Hub vám přesně změří parametry vašeho Mustangu, stejně jako ideálně zkalibruje software pro zvolené úpravy. Technik je školen na Floridě v USA. Společnost má rovněž skladem značné množství různých tuningových a náhradních dílů pro opravy mechanických částí a karoserie Fordu Mustang.Její nabídku najdete i na Escape6 Prague Car Festival. Více informací na www.mustangevolution.cz a www.spiritcars.cz

31. července

AAA AUTO

NA ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL

Největší prodejce ojetých automobilů ve střední a východní Evropě, AAA AUTO, je na trhu již 25 let, za tu dobu obsloužil téměř 2 miliony zákazníků, ročně prodá na 70 000 automobilů, má více než 40 poboček ve čtyřech zemích a každoročně získává ocenění v prestižních soutěžích jako CZECH TOP 100, SUPER BRANDS nebo EUROPEAN BUSINESS AWARDS. Patronem AAA AUTO je dakarista, voják z povolání a držitel ceny Fair Play Lukáš Kvapil. Expozici společnosti AAA AUTO najdete i na letošním ročníku Escape6 Prague Car Festival.

 

 

25. července

MATPRO s.r.o.

Firma MATPRO s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991. Od počátku své činnosti se naše firma soustředí na prodej výrobků firmy NORMA Germany GmbH (dříve Rasmussen GmbH). V oblasti spojování a uchycování hadic, kabelů, trubek atd. jsme lety prověřeným odborníkem. Zákazníkům nabízíme odborné poradenství, konzultace aplikací, technické informace o nabízených produktech, vzorkování. Z hlediska automobilového aftermarketu se specializujeme nejenom na originální OEM díly v podobě spon či různých příchytek, ale také jsme odborníky v oblasti rychlospojek a systému na palivo, vzduch či močovinu.

 

 

25. května

RACINGEXPO 2017

Pokud patříte k příznivcům motorsportu, je právě pro vás určena výstava Racing Expo, která se koná ve dnech 9.-11. listopadu na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Více informací získáte na www.racingexpo.cz.

 

25. května

PODPORUJEME PROJEKT POMOZTE DĚTEM

Novinkou v programu Escape6 Prague Car Festival je závod RC modelů spojený s charitativní sbírkou na podporu projektu České televize a NROS Pomozte dětem.

20. května

PODPORUJEME INTERNATIONAL

PRAGUE DRIFT FESTIVAL

Ve dnech 24.-25. června se uskuteční v areálu OC Letňany v Praze unikátní událost Prague Drift Festival. Vstup je zcela zdarma a kdybyste chtěli vystavit své auto, pošlete přihlášku. 50 z vás získá exkluzivní výstavní plochu. Více informací o akci najdete na www.praguedriftfestival.cz.

 

 

20. dubna

Tesla na Escape6
Prague Car Festival

Na předváděcí akci elektromobilů Tesla Model S a Tesla Model X v rámci Tesla Tour Praha 2017 jsme se dozvěděli skvělou zprávu. Na letošním ročníku se objeví oficiální expozice značky Tesla. A jezdí se s ní fakt dobře :)

 

5. března

Nová expozice SONAX-PIRELLI

Pneumatiky Pirelli jsou značkou Formule 1 a také spousty sportovních aut na silnicích kolem nás. Proto jsme rádi, že se tato značka poprvé představí i na Escape6 Prague Car Festival na společné expozici s autokosmetikou Sonax.

 

5. března

ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL 2017

Mnoho času od začátku letošního roku ještě neuteklo a už se dějí velké věci. Jednou z nich je i rozšíření spolupráce se společností Escape6, která se pro letošní rok stala titulárním partnerem akce. To znamená, že ji uvidíte nejen v průběhu výstavy na expozici se znamenitou show, ale nově je také součástí názvu a loga akce.

 

2. ledna